Dzień Włóczykija

Opublikowano: środa, 19, lipiec 2017
Administrator

23 lipca jest świętem podróżników, trampów, wagabundów, obieżyświatów czyli wszystkich tych, którzy nie mogą usiedzieć na miejscu i lubią iść tam, gdzie oczy poniosą.

Czytaj więcej...

Gra w tysiąca

Opublikowano: wtorek, 18, lipiec 2017
Administrator

13 lipca odbyła się już XVII edycja Gry w Tysiąca we Wrocławiu przy ulicy Rędzińskiej. Nasz dom reprezentowało trzech mieszkańców, z których jeden tylko zakwalifikował się do drugiej rundy.

Czytaj więcej...

Cyrk Arizona

Opublikowano: piątek, 14, lipiec 2017
Administrator

12 lipca kilkunastu naszych mieszkańców wybrało się spacerkiem do Cyrku Arizona, który zawitał nieopodal nas, bo do Szczodrowa. Spacer przez las nastawił nas pozytywnie na atrakcje, które przygotowali nam cyrkowcy.

Czytaj więcej...

Wycieczka rowerowa

Opublikowano: wtorek, 11, lipiec 2017
Administrator

7 lipca odbyła się wycieczka rowerowa po okolicach naszego domu. Dzisiaj dotarliśmy nad staw w Ligocie Polskiej, gdzie większość naszych mieszkańców jeszcze nie była.

Czytaj więcej...

Dzień Rodziny

Opublikowano: środa, 05, lipiec 2017
Marek Gajda

1 lipca, to rodzinne święto w naszym Domu. Jak każdego roku spotykamy się całymi rodzinami aby spędzić ten dzień z najbliższymi. Każdego roku jest nas coraz więcej, co nas bardzo cieszy.

Czytaj więcej...

Dzień Jana

Opublikowano: wtorek, 04, lipiec 2017
Marek Gajda

Dzień Świętego Jana, czyli noc Kupały obchodziliśmy 29 czerwca. Jak zawsze zbieraliśmy polne kwiaty i różne trawy aby później zrobić z nich wianki, które wrzuciliśmy do wody.

Czytaj więcej...

Zawody rowerowe

Opublikowano: czwartek, 29, czerwiec 2017
Marek Gajda

Zapowiadane przez dział rehabilitacji PDPS zawody rowerowe zgromadziły bardzo wielu mieszkańców. 26 czerwca Panie rehabilitantki prowadziły konkurencje: slalom, przeszkody rowerowe, „żółw”, „przywieź - zawieź” oraz wiele innych.

Czytaj więcej...

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Opublikowano: poniedziałek, 12, czerwiec 2017
Marek Gajda

10 czerwca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Oleśnicy zorganizowało po raz drugi w naszym parku Dzień Rodzicielstwa Zastępczego.

Czytaj więcej...